• ekip

  ekip

 • teknologji

  teknologji

 • cilësi

  cilësi

 • histori

  histori

Produkte Featured

Shantou QUTONG Trading Co, Ltd, u themelua në vitin 2008, gjendet në qytetin Shantou, provincën Guang Dong, China.We specializuar në karamele lodër dhe lodra risi kështu me radhë, për vite të eksportuar përvojë, Qutong është rritur deri në një nga kompanitë eksportuese profesional në fushën e lodra toys.promotion karamele dhe ëmbëlsirave në Kinë kontinent. Tani prodhimet tona kryesore përfshijnë lodra të sigurta dhe popullore promovimin për vezë me çokollatë, lodra karamele.

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !