• тим

  тим

 • технологија

  технологија

 • Квалитет

  Квалитет

 • историја

  историја

Избрана Производи

Shantou QUTONG тргување копродукции, Ltd е основана во годината на 2008 година, кој се наоѓа во градот Shantou, провинција Guang Донг, China.We специјализирани во играчка бонбони и новина играчки така натаму, со години на извозот искуство, Qutong порасна за еден од професионални компании извезуваат во областа на бонбони и кондиторски toys.promotion играчки во Кина копното. Сега нашите главни производи се безбедни и популарни играчки за чоколадо јајца, бонбони играчки промоција.

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !